Турбує біль в животі? Періодично виникає відчуття важкості в підребер’ї? Відчуваєте гіркий присмак в роті? Не проходить нудота? Замучила печія?Все це ознаки захворювань органів черевної порожнини.

Можливо, тимчасово вам вдасться перетерпіти біль, призупинити блювання, позбутися печії, але це все засоби швидкої допомоги, які мають недовготривалу дію. Важливо зрозуміти, якщо ці симптоми повторюються, - необхідно звернутися на обстеження.

Ультразвукова діагностика внутрішніх органів включає обстеження печінки, селезінки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчновивідних протоків, позаочеревинний проcтір (нирки).Під час обстеження фахівець УЗД оцінить розмір, структуру, локалізацію органів, визначить наявність конкрементів у жовчному міхурі або нирках, гострий запальний процес підшлункової залози, виключить вільну запальну рідину, пухлинні утвори і ряд гострих та хронічних запальних процесів, які потребуть уваги. Це обстеження допоможе вашому лікуючому лікарю встановити правильнй діагноз і призначити лікування.

Зверніть увагу! З метою вчасної діагностики ряду небезпечних патологічних змін внутрішніх органів, рекомендовано профілактичний огляд органів черевної порожнини один раз на рік незалежно від віку!

Попередній запис: МЦ "Міламед"

м. Камянець-Подільський

пр. Грушевського, 46 ("Карандаш") офіс 106-107

Телефони: 096-566-44-55; 03849-501-05