Дерматоскопія - це візуальний метод, який з успіхом застосовується більше 10 років у країнах Америки, Європи і т.д. За допомогою спеціального приладу - дерматоскопу – лікар отримує десятикратне збільшення родимки чи іншого утворення.

Дерматоскопія дозволяє диференціювати тип пухлини (доброякісний це чи злоякісний новоутвір), а також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.

Даний метод абсолютно безболісний і дає можливість роздивитись і оцінити структури, які неможливо розпізнати застосовуючи інші методи діагностики. Унікальність цифрової дерматоскопії в тому, що з її допомогою можна оцінити небезпеку родинки на самих ранніх стадіях її розвитку (тобто відразу при появі). Достовірність дерматоскопічного дослідження становить 95%.

Процедура схожа на УЗД: до ділянки шкіри на якій знаходиться родимка, прикладають декматоскоп, який, освітивши новоутворення яскравим променем світла, дозволяє отримати багаторазово збільшене зображення. При цьому новоутвір можна сфотографувати і передати зображення на комп’ютерний монітор (так звана фото документація новоутворень).

Дане обстеження ви можете зробити у нас щоденно крім вихідних, за попереднім записом. Будьте здорові й піклуйтесь про себе та своїх рідних разом з медичним центро "МілаМед".