У грудні працівниками відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кам’янець-Подільського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області проведено позапланові заходи державного нагляду щодо дотримання законодавства про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в приватних медичних закладах міста.

А саме перевіряли: ПП "Міламед" та ФОП Гузак О.І. Позапланові перевірки проводились відповідно до письмових заяв керівників закладів для подальшого отримання ліцензії МОЗ України на провадження медичної практики, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Під час обстеження спеціалісти міськрайонного управління звернули особливу увагу на створення умов для працівників щодо дотримання ними правил особистої гігієни, забезпеченість закладів миючими, антисептичними та дезінфекційними засобами, наявність достатньої кількості засобів індивідуального захисту. Окрім того, перевірялась наявність у закладах договорів про надання послуг у сфері поводження з побутовими відходами, а також про надання послуг у сфері поводження з небезпечними відходами з ліцензованими на це установами.

Під час заходів також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19.