Напевно, кожен хоч раз в житті бачив сірі картинки на екрані УЗД-апарату і задавав собі питання: "Ну що ж там можна розібрати?".

Якщо діагностика відбувається за допомогою апарату з невисоким дозволом, то таке ж питання може виникнути і у самого УЗ-діагноста. Чим вище у апарату УЗД роздільна здатність, тим буде чіткіше зображення на екрані, а значить, тим точніше буде діагноз.

Ось що значать слова експертний клас УЗД-апарату. Висока точність УЗ-дослідження особливо важлива при дослідженнях серця, структур головного мозку, при вивченні структур кровоносних судин і т.д.

Насправді, немає такого дослідження, де нечітке зображення прийнятно. В ході діагностики на експертному апараті будуть зрозумілі не тільки дрібні деталі структур організму, але і можуть бути виконані необхідні заміри. Це дуже важливо для обстеження в динаміці, для розуміння, як з часом змінюється стан пацієнта.

Багатьох хвилює питання(особливо вагітних): чи не шкідливий ультразвук при обстеженні для організму?Відповідаємо: не шкідливий і це велика перевага даного методу в порівнянні з іншими способами візуалізації внутрішніх органів (рентген або комп'ютерна томографія, наприклад).

УЗД експертного класу дозволяє не тільки детально побачити будову тканин організму, але має й інші переваги:

  • можна при потребі оцінити кровоток (доплерографія);
  • можна оцінити функції органу (наприклад, скоротливі параметри серця);
  • гарантовано знижується потреба в інвазивних методах обстеження;
  • можливий запис дослідження на цифровий носій, щоб використовувати інформацію в подальшому;

Але найкращий результат буде досягнутий тільки в тому випадку, якщо з таким сучасним апаратом УЗД буде працювати лікар-діагност експертного класу. І саме це поєднання може запропонувати медичний центр "МілаМед".